WTA Tour

Slovenská tenistka Anna Karolína
WTA
Nemohlo to pre Slovensko dopadnúť zle: Vzájomný súboj Sloveniek sa rozhodol v treťom sete

MIAMI - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Miami.

Lukáš Klein v 2.
ATP
Molčanova nadvláda sa skončila: Slovensko má novú národnú jednotku

LONDÝN - Srbský tenista Novak Djokovič naďalej vedie rebríček ATP. Na svojom konte má 9725 bodov, o 920 viac ako druhý Carlos Alcaraz zo Španielska.

FotoVideo Poľská tenistka Iga Swiateková
Video WTA
VIDEO Finále sa sotva začalo a už si poťažkala trofej: Swiateková zmietla súperku z kurtu

INDIAN WELLS - Poľská tenistka Iga Swiateková triumfovala na turnaji WTA v Indian Wells.

Slovenská tenistka Rebecca Šramková
WTA
Šramková surfuje na víťaznej vlne, zdolala aj Španielku so slovenskými koreňmi

MIAMI - Slovenská tenistka Rebecca Šramková zvíťazila v 1. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA v Miami nad Španielkou Rebekou Masárovou 6:4, 6:4.

Video WTA
VIDEO Swiateková sfúkla mladú Ukrajinku, Američania prišli o posledné želiezko v ohni

INDIAN WELLS - Maria Sakkariová a Iga Swiateková si zahrajú vo finále na turnaji ATP 1000 v kalifornskom Indian Wells.

Foto Česká tenistka Markéta Vondroušová
WTA
FOTO Strašná správa pre wimbledonskú šampiónku: Ďakujeme za všetko...

MIAMI - Wimbledonská víťazka Markéta Vondroušová nebude kvôli úmrtiu dedka hrať na veľkom turnaji v Miami, ktorý sa začne na budúci týždeň.

Video Poľska tenistka Iga Swiateková
Video WTA
Wozniacka nedohrala duel so Swiatekovou: O finále proti víťazke pikantného rusko-ukrajinského duelu

INDIAN WELLS - Poľska tenistka Iga Swiateková sa prebojovala do semifinále turnaja WTA v kalifornskom Indian Wells. Najvyššie nasadená hráčka vyhrala vo...

FotoVideo Aryna Sabalenková
Video WTA
VIDEO Obrovský šok v Indian Wells: Grandslamová šampiónka skončila na rakete Američanky

INDIAN WELLS - Druhá nasadená bieloruská tenistka Aryna Sabalenková skončila na turnaji WTA v americkom Indian Wells už v osemfinále.

Novak Djokovič po návrate
Tenis
Saudská Arábia berie tenis útokom: Neuveriteľná ponuka v hodnote dvoch miliárd dolárov

LONDÝN - Saudskoarabský investičný fond ponúkol dve miliardy dolárov za prevzatie a zlúčenie tenisových okruhov ATP a WTA. Informoval o tom denník The...

Česká tenistka Markéta Vondroušová
WTA
Peniaze až na prvom mieste: Česká snaha vyšla navnivoč, kontroverzné rozhodnutie WTA

PRAHA - Tenisový Turnaj majsteriek sa bude v nasledujúcich rokoch konať v Rijáde, ktorý dostal prednosť pred Českom. Televíznej stanici a webu CANAL+ Sport...