Stoch sa teší z Tureckého pohára, vo finále uspel nad Saparom a Čechom

Hráči Fenerbahce sa tešia z pohárovej trofeje, Stoch vľavo doleHráči Fenerbahce sa tešia z pohárovej trofeje, Stoch vľavo dole Zdroj: fenerbahce.org

ISTANBUL - Futbalisti Fenerbahce Istanbul sa stali víťazmi Tureckého pohára, keď vo finále zdolali Trabzonspor najtesnejším rozdielom 1:0. Jediný gól stretnutia strelil v 9. minúte Moussa Sow.

Radosť zo zisku pohára mal aj slovenský krídelník Miroslav Stoch, hoci celý finálový zápas sledoval iba z lavičky náhradníkov. V drese Trabzonsporu odohral celé stretnutie krajan Marek Čech, jeho spoluhráč Marek Sapara prišiel na trávnik v 84. minúte, keď vystriedal Sonera Aydogduho. Hráči Fenerbahce tak obhájili vlaňajší triumf a získali už svoj šiesty domáci pohár.

Fenerbahce - Trabzonspor 1:0 (1:0)
Gól: 9. Sow