Exkluzívne! Richard Zedník je ženáč, utajovaná svadba na Floride

Richard Zedník je už v chomúte. Po dvojročnom vzťahu si zobral za ženu partnerku Ivanu.
Richard Zedník je už v chomúte. Po dvojročnom vzťahu si zobral za ženu partnerku Ivanu.

FLORIDA - Bývalý hokejista Richard Zedník (37) je opäť ženáč! Podľa informácií Športiek si s priateľkou Ivanou Krnáčovou (25) povedali svoje áno už koncom mája na Floride. Teda na mieste, kde sympatický hokejista pôsobil v NHL naposledy. Čo je dôvodom utajovania svadby? Je čerstvá pani Zedníková v radostnom očakávaní?

Hokejista, ktorý začiatkom roku zavesil (definitívne?) korčule na klinec, tvorí pár s mladou Banskobystričankou viac ako dva roky. Prvý raz Ivanku ukázal v lete 2011 na svadbe kolegu Michala Handzuša. V súvislosti s obradom sme sa snažili s dvojicou spojiť, čerstvá nevesta sa však k tejto téme zatiaľ nevyjadrila.

Svadbu párik plánoval na pláži v severnom Hollywoode, konkrétne vo Fort Lauderdale, no pre silné dažde sa nakoniec s rodinou na poslednú chvíľu presunuli do Španielského kláštora v Miami. Svadobné fotografie vznikli na pláži - v krátkom čase, kým floridské pobrežie opäť nezastihli dažde.

Pre bývalého hokejistu klubov Washington Capitals alebo Montreal Canadiens ide o druhé manželstvo. To prvé s kanadskou herečkou Jessicou Welch stroskotalo v roku 2009. Spolu majú deväťročnú dcéru Ellu.


Zdroj:
športky
Foto:
Nautilus studio photography/Facebook, SITA

DISKUSIA