Slovenskí hokejisti v príprave na NHL nebodovali, hetrikom sa blysol Sceviour

Colton Sceviour Colton Sceviour Zdroj: SITA

NEW YORK - V utorňajších prípravných zápasoch pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL sa predstavili len dvaja Slováci, Andrej Meszároš z Philadelphie a ani Marek Hrivík z New York Rangers sa nezapísali do kanadského bodovania a ich tímy prehrali.

Philadelphia neuspela v príprave v domácom prostredí ani na štvrtý pokus, s New Jersey prehrala 1:2. Andrej Meszároš si počas sedemnástich minút na ľade pripísal dva strelecké pokusy, jeden mínusový bod a jeden menší trest za hákovanie.

New York Rangers prehrali na ľade v príprave rozbehnutého Edmontonu 3:5. Marek Hrivík, ktorý naďalej bojuje o šancu na premiérový štart v NHL, odkorčuľoval vyše dvanásť minút a v štatistikách mal aj dve strely na bránku a rovnaký počet mínusiek.

Na piatich góloch Dallasu proti Coloradu pri výhre 5:3 sa strelecky podieľali len dvaja hráči. Colton Sceviour dosiahol hetrik, dva presné zásahy pridal kapitán mužstva Jamie Benn.

Výsledky utorňajších prípravných stretnutí pred novým ročníkom zámorskej hokejovej NHL:

Philadelphia - New Jersey 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Toronto - Ottawa 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Nashville - Tampa Bay 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Colorado - Dallas 3:5 (0:0, 1:4, 2:1)

Edmonton - NY Rangers 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)

Los Angeles - Anaheim 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

San Jose - Vancouver 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Viac o téme: Hetrik Colton Sceviour