Pražská Slávia vyrovnala sériu s Pardubicami, dva góly Tybora

Zdroj: hcpce.cz

PRAHA - Hokejisti Slavie Praha zvíťazili v druhom zápase predkola play off českej extraligy na ľade Pardubíc 4:3. Hostia predviedli dokonalý obrat, keď ešte sedem minút pred koncom stretnutia prehrávali 2:3. Skóre však dvoma gólmi v rozmedzí troch minút otočili a vyrovnali stav série hranej na tri víťazstvá na 1:1. V drese Pardubíc sa darilo opäť slovenskému útočníkovi Radoslavovi Tyborovi, ktorý sa dvakrát strelecky presadil.

PREDKOLO PLAY-OFF

HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) - stav série 2:0
Góly: 1. Strapáč (HÚŽEVKA), 21. Strapáč (HÚŽEVKA), 35. Šedivý (VANDAS) - 29. Vlach
Ján Lašák (Liberec) odchytal celý zápas.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 3:4 (2:1, 1:1, 0:2) - stav série 1:1
Góly: 16. a 25. TYBOR, 5. Radil (MAREK ĎALOGA) - 18. J. Bednář, 32. Šenkeřík, 54. Jelínek, 57. Klhůfek
Július Hudáček (Pardubice) odchytal celé stretnutie.

SKUPINA O ZÁCHRANU

Karlove Vary - Chomutov 5:4 po predĺžení (1:0, 3:3, 0:1 - 1:0)
Góly: 15. a 25. Zaťovič, 33. Rýgl (KYTNÁR), 39. Pohl, 63. Zucker - 30. Jaroslav Svoboda (BARTEČKO), 35. Jaroslav Svoboda (BARTEČKO), 27. Kubinčák, 54. Kaše

Kladno - Litvínov 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Góly: 18. P. Tenkrát, 37. Bílek, 42. Havlíček (IVAN MAJESKÝ) - 31. Gula, 32. J. Černý, 46. Piroš, 58. Jurčík