Spurs so 14. víťazstvom v rade, Clippers pokorili druhýkrát klubový míľnik

Zdroj: SITA

NEW YORK – Basketbalisti San Antonia vyhrali v zámorskej NBA už 14-krát za sebou, keď v noci na utorok zvíťazili na domácej palubovke nad Philadelphiou 113:91. Sixers utrpeli už 25. prehru za sebou a vo štvrtok v Houstone môžu vyrovnať negatívny rekord ligy v dĺžke neúspešnej série. Spurs sú líder ligy.

Miami Heat doma po dráme zdolalo Portland 93:91 aj vďaka LeBronovi Jamesovi, ktorý strelil 32 bodov, najviac v zápase, hoci nie je zdravotne v poriadku. Práve on 11 sekúnd pred koncom rozhodol o triumfe.
Až predĺženie rozhodlo o víťazstve New Orleans Pelicans nad New Jersey Nets 109:104. Domáci ešte v tretej štvrtine prehrávali o 22 bodov, potom sa však "odtrhol" Tyreke Evans, ktorý si s 33 bodmi utvoril sezónne maximum.

Los Angeles Clippers vyhrali doma nad Milwaukee 106:98 a len druhýkrát v klubových dejinách pokorili míľnik 50 výhier v sezóne. Prvýkrát to dokázali v minulej sezóne. Bucks prehrali ôsmykrát za sebou.

Charlotte - Houston 89:100
Atlanta - Phoenix 95:102
Miami - Portland 93:91
Chicago - Indiana 89:77
LA Clippers - Milwaukee 106:98
New Orleans - Brooklyn 109:104 pp
Oklahoma City - Denver 117:96
San Antonio - Philadelphia 113:91