Garnett nedal prvý raz v play-off ani bod! V Miami mal iba dva pokusy za 16 minút

Chris Bosh z Miami Heat v súboji s Kevinom Garnettom v drese Brooklyn Nets.Chris Bosh z Miami Heat v súboji s Kevinom Garnettom v drese Brooklyn Nets. Zdroj: SITA

MIAMI - Brooklyn prehral v utorňajšom prvom semifinále Východnej konferencie basketbalovej NBA v Miami 86:107 najmä preto, že pod košom totálne vybuchol. Hostia sa na palubovke majstra zmohli iba na 28 bodov z vymedzeného územia, kým domáci ich nastrieľali až 52.

Chabá štatistika Nets ide najmä na vrub pivota základnej päťky Kevina Garnetta, ktorý za šestnásť minút na ihrisku iba dvakrát neúspešne zakončil. Po prvý raz v kariére nedal 37-ročný veterán v súboji vyraďovacej časti ani bod. Dosiaľ nastúpil na 139 zápasov play-off, okrem Brooklynu najmä za Minnesotu a Boston.