TUI GOLF CUP 2015 to odpálil vo veľkom

VEĽKÁ LOMNICA - Sobota 6. júna 2015 sa pre TUI ReiseCenter niesla v znamení golfu. V golfovom rezorte Black Stork, Veľká Lomnica sa totižto konal už 5. ročník TUI GOLF CUP, ktorého sa tento rok zúčastnilo až okolo 170 TOP klientov cestovnej kancelárie TUI ReiseCenter spolu s ďalšími milovníkmi tohto kráľovského športu.

Golfový turnaj odštartoval v doobedňajších hodinách registráciou hráčov a slávnostným otvorením TUI GOLF CUP v Lobby bare. O 10:30 už boli všetci pripravení na svojich jamkách a hra mohla začať. Do turnajov s 9 alebo 18 jamkami sa mohli zapojiť ako začiatočníci, tak aj skúsenejší hráči a navyše na šiestej, deviatej a pätnástej jamke ich čakalo aj menšie prekvapenie - plochy boli upravené tak, aby celá hra mohla byť ešte zaujímavejšia.

Po skončení turnaja bolo pre hráčov pripravené občerstvenie v reštaurácii, individuálne hodiny s radarovým systémom FlightScope s trénermi, ale tiež oddych v podobe ajurvedských masáží a bohatej ponuky wellness a relax centra. Vyhodnotenie výsledkov z celého turnaja prebiehalo vo večerných hodinách, v skvelej atmosfére a pri orientálnej hudbe.

TUI GOLF CUP 2015 však nebol venovaný výhradne iba hráčom golfu, ale tiež ich rodinným príslušníkom a priateľom a tak aj pre „nehráčov“ bola pripravená golfová akadémia, kde sa s profesionálnym trénerom mohli naučiť základy golfu. Nuž a ak si potom trúfli, mohli si tiež vyskúšať hru na 3 PAR akadémii. A nenudili sa rozhodne ani tí najmenší – pre nich bol po celý deň pripravený program „TUI deťom“, ktorý, okrem iného, zahŕňal aj detský golfový deň, súťažné golfové stanoviská či golfové tvorivé dielničky – jednoducho všetko v znamení golfu!

Nádherné počasie, kvalitná hra a hlavne vynikajúca priateľská nálada – presne tak by sa dal charakterizovať 5. ročník TUI GOLF CUP. „Chcela by som poďakovať našim partnerom a klientom za prejavenú dôveru, sme radi, že sme mohli pripraviť opäť také úspešné podujatie, akým je TUI GOLF CUP. Už teraz sa tešíme na to, čo prinesie 6. ročník,“ doplnila Mariana Metwaly-Veiglová, riaditeľka CK TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o..

Výsledková listina: 

Nehráči (golfová akadémia): Viktória Grossová ml.

Hráči  HCP 37- 54

1. Erika Schiller

2. Dagmar Mesiariková

3. Magda Pospíšilová

HCP 18,5- 36

1. Iveta Kratochvílová

2. Miriam Kochová

3. Daniel Dropčo

 HCP  + - 18,4 

1. Vladimír Pastorek

2. Gabriel Molitor

3. Marek Bajtoš

Hráči (doplnkové súťaže): 

Nearest to pin Muži: Gabriel Molitor - 2,02 m

Nearest to pin Ženy: Gabriela Vilmerová - 73 cm

 Longest Drive muži: Marek Bajtoš

 Longest Drive ženy: Miriam Kochová


Zdroj:
PR článok
Foto:
TUI GOLF CUP 2015