VIDEO Parádne góly sľubujú skvelú futbalovú sobotu: Prídu po krivde prvé body v sezóne?

Harry Kane a jeho oslavyHarry Kane a jeho oslavy Zdroj: SITA

LONDÝN - Hráči Tottenhamu sa v súboji s United prezentovali skvelou hrou a dobrou formou. Tú si ešte viac vylaďujú na tréningu. V jeho priebehu padlo viacero krásnych gólov. Harry Kane predviedol vycibrenú techniku a ako čerešničku na torte pridal gól po jasličkách. Hosťujúci Stoke City sa preto musí mať na pozore.

Tottenham si v úvodnom zápase Premier League zmeral sily s favorizovaným Manchestrom United. Na súpera vybehol bez rešpektu. Prvých 15 minút prakticky nepustil "červených diablov" z vlastnej polovice, no z tlaku žiadny gól nepadol. O jediný presný zásah sa postaral vlastným gólom Walker v 22. minúte. United v priebehu celého stretnutia ohrozili Vormovu bránu iba jedinou strelou, no i to stačilo na zisk troch bodov. Nula v tabuľke by sa mohla zmeniť už túto sobotu, kedy domáci Tottenham narazí na Stoke City, ktorý taktiež nezvládol premiérový zápas sezóny. Prehral 0:1 s Liverpoolom.

Frustráciu z na pohľad nespravodlivého výsledku neskrýval ani kouč Tottenhamu Mauricio Pochettino: "Som rozčarovaný, pretože sme jednou chybou prehrali zápas. Inak sme až do nešťastného momentu dominovali a z pár šancí sme mohli aj skórovať."

Viac o téme: Stoke City Jan Vertonghen Tottenham Hotspur Harry Kane
  • Zdroj: športky