VIDEO Tvrdá rana pre Real: V dueli Ligy majstrov prišiel o hviezdne trio!

Sergio Ramos v súboji o loptuSergio Ramos v súboji o loptu Zdroj: SITA

MADRID - Španielsky futbalový klub Real Madrid informoval, že obranca Sergio Ramos si v utorňajšom zápase Ligy majstrov proti Šachtaru Doneck (4:0) vykĺbil ľavé rameno. Stredajšie testy potvrdili zranenie, no "biely balet" neuviedol, koľko bude Ramos pauzovať. Určite by však mal chýbať v sobotňajšom ligovom zápase proti Granade.

K zraneniu prišlo v 50. minúte po zákroku Tarasa Stepanenka, ktorý si za to vyslúžil druhú žltú a zároveň červenú kartu. Ramos po faule tvrdo dopadol na ľavé rameno. Po krátkom ošetrení sa vrátil na ihrisko, no v 59. minúte ho vystriedal Nacho.

Real prišiel aj o krídelníka Garetha Balea, ktorý si ešte v prvom polčase poranil sval na ľavej nohe, a taktiež obrancu Raphaela Varaneho. Ten musel odstúpiť cez prestávku pre problémy s členkom.

Viac o téme: Real Madrid Gareth Bale Šachtar Doneck Sergio Ramos Raphael Varane