VIDEO Messi hetrikom zostrelil Granadu: Trafil sa aj Neymar

Lionel Messi a NeymarLionel Messi a Neymar Zdroj: SITA

MADRID - Futbalisti FC Barcelona triumfovali v sobotňajšom dueli 19. kola Primera Division doma nad Granadou presvedčivo 4:0. Hetrikom sa blysol Lionel Messi, v závere dal výsledku konečnú podobu Neymar.

Katalánsky veľkoklub sa vrátil priebežne na čelo tabuľky, má však len o bod viac ako druhé Atletico Madrid s nedeľňajším zápasom k dobru. Messiho gólová šou odštartovala už v 8. minúte sobotňajšieho duelu, keď si ideálne nabehol na prihrávku Ardu Turana a zblízka nezaváhal. Už o šesť minút neskôr ho z ofsajdovej hranice vyzval Suarez a bolo 2:0. "Barca" do polčasu zahodila ešte niekoľko obrovských možností na gól, no po zmene strán skóre napokon zveľadila. V 58. minúte skompletizoval argentínsky kanonier hetrik úspešnou dorážkou do prázdnej brány a sedem minút pred koncom upravil na konečných 4:0 Neymar.