VIDEO Jekaterinburg víťazom deväťgólovej prestrelky, Lokomotiv Jaroslavľ stačil jediný gól

Gólové oslavy hokejistov JekaterinburguGólové oslavy hokejistov Jekaterinburgu Zdroj: hc-avto.ru

MOSKVA - Hokejisti Avtomobilistu Jekaterinburg vyhrali v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy nad Metallurgom Magnitogorsk 6:3, keď o svojom víťazstve rozhodli tromi gólmi v tretej tretine.

Avtomobilist získal cenné tri body v boji o play off a dostal sa priebežne na postupové 8. miesto vo Východnej konferencii. Gól Daniila Apaľkova v 53. minúte rozhodol o tesnom triumfe Lokomotivu Jaroslavľ na ľade Severstaľu Čerepovec 1:0.

Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
Góly: 21. a 38. Koukal, 44. a 45. Golyšev, 24. Elo, 59. Garejev - 8. a 34. V. Antipin, 26. Filippi

Severstaľ Čerepovec - Lokomotiv Jaroslavľ 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Gól: 53. Apalkov

Viac o téme: Avtomobilist Jekaterinburg Metallurg Magnitogorsk Severstaľ ČerepovecLokomotiv Jaroslavľ