VIDEO Víkendová gólparáda: Hamšíkov famózny prienik, kúzelné zásahy Messiho a Di Maríu

Lionel Messi a jeho gólové oslavyLionel Messi a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Tak ako každý pondelok aj tento vám opäť prinášame subjektívny výber najkrajších gólových zásahov z európskych trávnikov, ktoré priniesol uplynulý víkend. Parádna individuálna akcia Mareka Hamšíka, ale aj exportné zásahy Messiho, Di Maríu, talentovaného mladíka Dele Alliho, či Cejuda do siete Realu rozhodne musíte vidieť! Ktorý z krásnych zásahov si získa váš hlas v našej ankete?

1. Álvaro Cejudo (Betis Sevilla)

Už v 7. minúte šokoval favorizovaný Real Madrid Álvaro Cejudo, ktorý vskutku parádnym gólom poslal domáci Betis Sevilla do vedenia. Hosťujúci favorit sa uź zmohol len na vyrovnanie, keď v 71. minúte aspoň bod pre Biely balet zariadil Karim Benzema.

2. Lionel Messi (FC Barcelona)

Barcelona zvíťazila na horúcej pôde Málagy 1:2 a pripísala si na konto cenné tri body. O rozhodujúci gól zápasu sa v 51. minúte postaral fenomenálny Argentínčan Lionel Messi, ktorý loptu po famóznom centri usmernil do brány po nádhernom akrobatickom zakončení.

3. Dele Alli (Tottenham Hotspur)

Iba 19-ročný anglický supertalent Dele Alli sa v zápase Premier League trafil naozaj parádne! Gólu predchádzalo skvelé spracovanie a navyše jeho zásah proti Crystal Palace mal prívlastok víťazný.

4. Marek Hamšík (SSC Neapol)

V 60. minúte súboja na ihrisku Sampdorie Janov si slovenský kapitán SSC Neapol Marek Hamšík takto parádne poradil vo vápne s tromi hráčmi súpera a zvýšil na 3:1. Jeho tím napokon zvíťazil 4:2.

5. Ángel Di María (PSG)

Hviezdny PSG vedený Ibrahimovičom a Di Maríom sa vyvŕšil na súperovi z Angers, ktorého deklasoval 5:1. Loptový virtuóz Di María v zápase strelil v priebehu troch minút dva krásne góly, my sme si do našej ankety vybrali ten prvý zo 63. minúty, keď presne miereným projektilom skóroval z hranice šestnástky.