VIDEO Kuriózneho momentu: Chicharito takmer zostrelil rozcvičujúcu sa hviezdu Bayernu

ChicharitoChicharito Zdroj: goal.com

LEVERKUSEN - Prvé dve mužstva tabuľky najvyššej nemeckej futbalovej súťaže - Bayern Mníchov aj Borussia Dortmund vyšli v sobotňajších dueloch 20. kola I. bundesligy gólovo naprázdno. Takáto situácia nastala vôbec prvýkrát od konca októbra 2014. Bayern napriek celkovej územnej prevahe remizoval v Leverkusene 0:0.

V 53. minúte bezgólového súboja v BayArene boli diváci svedkami vtipného momentu, kedy domáci kanonier Chicharito vyskúšal ďalekonosný volej spoza šestnástky, ktorý smeroval tesne vedľa bránky Bayernu. Kuriózne bolo to, že v tom čase sa pri bránke rozcvičovala hosťujúca hviezda Thomas Müller.

Nemecký reprezentant sa na poslednú chvíľu komicky vyhol letiacemu projektilu a svojim pádom na sieť bránky dokonale pobavil publikum. Müller sa na celej kurióznej situácii sám zabával, čo potvrdil následným gestom na adresu strely Chicharita.

Bayern v 20. ligovom zápase sezóny iba tretí krát nevyhral. Kouč Bavorov Pep Guardiola pripustil, že jeho zverenci v prvom polčase nehrali podľa jeho predstáv, s druhou štyridsaťpäťminútovkou bol už oveľa spokojnejší. "V prvom polčase sme mali problém prihrať si tri, štyri alebo päťkrát po sebe. Po prestávke sme odviedli dobrú robotu. Boli sme viac konzistentní," cituje portál fourfourtwo.com slová skúseného Španiela, ktorý sa rozhodol zaradiť na post stopéra iba 20-ročného mladíka Joshuu Kimmicha. "Zaslúži si obrovský kompliment. Kiessling ani Chicharito pri ňom nemali žiadnu šancu," skonštatoval Pep Guardiola.

Viac o téme: Thomas Müller FC Bayern Mníchov Chicharito Bayern Leverkusen
  • Zdroj: SITA, športky