VIDEO Škrtelov zbabraný návrat do zostavy: Rozzúrení fanúšikovia volajú po jeho hlave

Martin Škrtel sa podpísal pod všetky tri inkasované góly LiverpooluMartin Škrtel sa podpísal pod všetky tri inkasované góly Liverpoolu Zdroj: Liverpooloffside.com

SOUTHAMPTON - Slovenský futbalový obranca v službách anglického FC Liverpool Martin Škrtel sa po nedeľňajšom zápase tamojšej najvyššej súťaže Premier League na pôde FC Southampton (2:3) stal terčom kritiky vlastných fanúšikov.

Liverpool viedol v Southamptone po prvom polčase 2:0. Tréner LFC Jürgen Klopp poslal Škrtela na trávnik na druhý polčas. Skúsený slovenský obranca, ktorý v A-mužstve z Anfieldu nastúpil prvýkrát od decembrového zranenia, po štyroch minútach na ihrisku zavinil pokutový kop a inkasoval žltú kartu. Domáci útočník Sadio Mané však nevyužil ponúknutú možnosť znížiť na priebežných 1:2. "Svätcom" sa napokon tromi presnými zásahmi podarilo zvrátiť priebeh duelu vo svoj prospech.

Priaznivci "The Reds" po stretnutí označili 31-ročného rodáka z Handlovej za hlavného vinníka prehry a na sociálnych sieťach sa spustila silná kampaň voči kapitánovi slovenskej reprezentácie. Viacerí zo sympatizantov Liverpoolu sa dokonca vyslovili za to, aby klub v lete Slováka predal.

Southampton - Liverpool 3:2 (0:2)
Góly: 64. a 86. Mané, 83. Pellé - 17. Coutinho, 22. Sturridge
Martin Škrtel (Liverpool) hral od 46. min, v 49. min dostal ŽK.

Viac o téme: Martin Škrtel FC Liverpool Londýn
  • Zdroj: SITA, sportky.sk