VIDEO Zázrak v poľskej lige: Brankár skóroval v poslednej minúte zápasu!

Brankár Sebastian Nowak sa stal hrdinom zápasuBrankár Sebastian Nowak sa stal hrdinom zápasu Zdroj: termalica.brukbet.com

KRAKOV - Neuveriteľné posledné minúty zápasu! Aj tak sa dá charakterizovať dramatický záver duel medzi domácou Wislou Krakov a Termalicou Bruk-Bet Niecieczou. V posledných minútach totiž padli hneď dva góly.

Hlavný rozhodca nadstavoval tri minúty po riadnom hracom čase. Vtedy na ukazovateli skóre bol ešte nerozhodný stav 1:1. V 91. minúte sa však domáci futbalisti tešili z gólu, ktorý ich poslal do vedenia. Zdalo sa, že už je rozhodnuté, ale hostia nepovedali posledné slovo.

Futbalistom hosťujúceho celku sa v 93. minúte podarilo vybojovať ešte posledný rohový kop. Brankár Termalici už nemal čo stratiť a vydal sa do súperovej šestnástky a to sa mu naozaj vyplatilo. Hlavičkou vyrovnal na 2:2 a stal sa tak hrdinom zápasu.

Wisla Krakov - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:2
Pavol Staňo odohral celý zápas, Dalibor Pleva (obaja Termalica) bol medzi náhradníkmi

• Zdroj: športky