Neuveriteľná tragédia po EURO: Rus stavil všetok majetok na Francúzov... A skočil pod vlak

Fidel Nikitin ukončil svoj život skokom pod vlak - prehral všetkoFidel Nikitin ukončil svoj život skokom pod vlak - prehral všetko Zdroj: Facebook; koláž Športky

MOSKVA - Stačilo tak málo! Buď viac rozumu v hlave stávkujúceho alebo gól súpera v predĺžení. Vo finále majstrovstiev Európy bola v riadnom hracom čase remíza, Portugalsko rozhodlo o výhre nad domácimi Francúzmi v predĺžení. A vtedy mladý magister Nikitin vedel, že je zle.

Rodák z Iževska pri západnom Urale Fidel Nikitin mal pritom život rozbehnutý výborne: mal priateľku a získal titul magister. Nevedel si však nájsť prácu, zadĺžil sa a rozišla sa s ním priateľka. Aby sa postavil na nohy, dostal osudný nápad.

Vzal všetok svoj majetok, rozpredal ho za 200-tisíc rubľov, čo sú necelé tri tisícky eur, a stavil ich na výhru domáceho Francúzska vo finále. Veď boli favoriti, čakal zhodnotenie úspor. Keby v nadstavenom čase útočník Gignac netrafil tyč, ale dal gól, všetko mohlo byť inak. Domáci podľahli Portugalsku 0:1 a to spečatilo osud mladého Rusa.

"Všetkým ďakujem za podporu. A prosím, odpustite mi," napísal 27-ročný Fidel v pondelok ráno na sociálnu sieť a necelých desať minút nato skočil pod rozbehnutý vlak.