VIDEO Krutá facka pre Messiho družinu: Gigant z Barcelony si na Wembley ani neškrtol!

Lionel Messi pred bránkou LiverpooluLionel Messi pred bránkou Liverpoolu Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti anglického klubu FC Liverpool zdolali hráčov FC Barcelona 4:0 v sobotňajšom prípravnom zápase vo Wembley v Londýne rámci Medzinárodného pohára majstrov.

"The Reds" viedli po prvom polčase len 1:0 zásluhou gólu čerstvej akvizície Sadia Maného, po zmene strán si vlastný gól strelil bývalý hráč Liverpoolu Javier Mascherano, neskôr sa presadili aj Divock Origi a v úplnom závere tiež Marko Grujič. V drese Barcelony odohral 75 minút päťnásobný najlepší hráč planéty Lionel Messi, vystriedal ho Jesús Alfaro.

FC Liverpool (Angl.) - FC Barcelona (Šp.) 4:0 (1:0) - hralo sa vo Wembley v Londýne
Góly: 15. Mané, 47. Mascherano (vlastný), 48. Origi, 90.+ Grujič

Viac o téme: FC Barcelona FC Liverpool International Champions Cup
  • Zdroj: TASR, SITA, športky