VIDEO Juventus zachránil Buffon a Cuadrado, Nasri zariadil ďalšiu prehru Záhrebu

Gonzalo Higuaín v súboji o loptuGonzalo Higuaín v súboji o loptu Zdroj: SITA

BRATISLAVA - V konfrontácii H-skupiny medzi Olympiquom Lyon a Juventusom Turín sa zrodilo najtesnejšie víťazstvo sériového talianskeho majstra (0:1). Lyon sa mohol ujať vedenia v 35. minúte, lenže Alexandre Lacazette nepremenil jedenástku. Krátko po zmene strán inkasoval druhú žltú kartu Mario Lemina a dostal hostí do náročnej situácie, ktorú však ustáli a zo Stade Gerland si napokon odviezli všetky body vďaka gólu Juana Cuadrada zo 76. minúty.

FC Sevilla horko-ťažko potvrdila pozíciu favorita, ale v Záhrebe napokon zdolala Dinamo 1:0 a spolu s Juventusom kraľuje tabuľke so 7 bodmi.

H-skupina:

Dinamo Záhreb (Chor.) - FC Sevilla (Šp.) 0:1 (0:1)
Gól: 37. Nasri, rozhodoval: Michael Oliver (Angl.)

Záhreb: Livakovič - Stojanovič, Sigali, Schildenfeld, B. Sosa - Pavičič (51. Jonas), Benkovič, Kneževič (87. A. Henríquez), Antolič (15. Fiolič) - Soudani, Junior Fernandes

Sevilla: Rico - Mercado, Rami, Pareja, Escudero Palomo - Mariano, N'Zonzi, Nasri, Vitolo - Vietto (65. Ben Yedder), F. Vázquez (89. Iborra)

Olympique Lyon (Fr.) - Juventus Turín (Tal.) 0:1 (0:0)
Gól: 76. Cuadrado, ČK: 54. Lemina (Juventus) po druhej ŽK, rozhodoval: Szymon Marciniak (Poľ.)

Lyon: A. Lopes - Yanga-Mbiwa (82. Ghezzal), N'Koulou, Diakhaby - Rafael, Darder (64. Ferri), Gonalons, Tolisso, Morel - Fekir - Lacazette (72. Cornet)

Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Evra - Dani Alves (84. Benatia), Khedira (75. Sturaro), Lamina, M. Pjanič, Alex Sandro - P. Dybala (69. Cuadrado) - Higuaín