TIKET TÝŽDŇA: Vyhral 7-tisíc a podporil slovenské hokejové nádeje!

Teší sa z parádnej výhry, navyše, keďže si na svoj tiket vybral súboje NHL, pôjde jeden cent na hokejovú akadémiu Igora Libu v rámci akcie – Tipuj NHL, naštartuješ budúce hokejové hviezdy – www.nike.sk/nikedetom

Takýto kúsok sa podaril nášmu dnešnému frajerovi. Na svoj tiket si vybral trinásť hokejových duelov z NHL a AHL, ktorý si ohodnotil vkladom 50 eurocentov. A výsledok? Parádny tipérsky úlovok a výhra 7 tisíc eur!

Zo všetkých stretnutí to bola najväčšia dráma v zápase Tampy Bay s New Jersey. Domáci totiž po prvej tretine prehrávali už 0:2, aby v druhej tretine stav vyrovnali a v tretej dokonca otočili skóre vo svoj prospech.  Tampa tak zaznamenala druhé víťazstvo v súťaži a šťastnému výhercovi dopriala možno aj životnú výhru. Gratulujeme.