VIDEO Mourinho sa išiel od hanby prepadnúť: Chelsea totálne zničila červených diablov!

Gary Cahill prestrelil všetko, čo mu stálo v cesteGary Cahill prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste Zdroj: SITA

LONDÝN - Hráči FC Chelsea na vlastnom ihrisku zdolali futbalistov Manchestru United jednoznačne 4:0 v nedeľňajšom stretnutí 9. kola najvyššej anglickej súťaže. Zverenci Antonia Conteho vykročili za úspechom už na začiatku zápasu, keď sa po tridsiatich sekundách hry presadil Pedro Rodríguez.

Domáci do polčasovej prestávky viedli dvojgólovým rozdielom - v 21. min po rohovom kope mieril presne stopér Gary Cahill. Gólostroj "The Blues" sa nezastavil ani po zmene strán. Najprv v 62. min bol na konci kombinačnej akcie Eden Hazard a v 70. min zavŕšila demontáž zverencov trénera Josého Mourinha predsezónna posila FC Chelsea N'Golo Kanté.

"Červení diabli" v nedeľu na Stamford Bridge utrpeli najvyššiu ligovú prehru za ostatných päť rokov. V uplynulých troch zápasoch Premier League získali iba dva body.

Duel mal špeciálnu príchuť pre trénera United Joseho Mourinha, ktorý v Chelsea v minulosti dvakrát pôsobil. Chelsea sa vďaka víťazstvu dostala na 4. miesto tabuľky so ziskom 19 bodov, United so 14 bodmi okupujú 7. priečku.

Chelsea Londýn - Manchester United 4:0 (2:0)
Góly: 1. Pedro, 21. Cahill, 62. Hazard, 70. Kante

Viac o téme: Manchester United Chelsea Londýn