VIDEO Exportný volej Garetha Bala: Táto strela bude ašpirovať na gól roka!

Gareth Bale sa raduje so spoluhráčmiGareth Bale sa raduje so spoluhráčmi Zdroj: TASR

VARŠAVA - Hviezdny futbalisti Realu Madrid v stredajšom zápase Ligy majstrov zaváhali na pôde Legie Varšavy, keď s poľským klubom remizovali 3:3. Avšak o svetlý moment "bieleho baletu" sa už v prvej minúte postaral Gareth Bale, ktorý strelil jeden z najkrajších gólov v tomto roku.

Real Madrid mal vo Varšave raketový úvod, veď už v prvej minúte zápasu sa spoza šestnástky presadil Gareth Bale. Centrovanú loptu najprv priťukol Cristiano Ronaldo a waleská superhviezda nekompromisným halfvolejom umiestnila loptu presne do šibenice. Táto trefa bude pravdepodobne ašpirovať aj na gól roka.

Ešte do prestávky sa do listiny strelcov zapísal aj Karim Benzema, no Legia aj pred prázdnymi tribúnami dokázala skóre otočiť - v 83. minúte dal na 3:2 francúzsky legionár Thibault Moulin. Aspoň bod pre Real zachránil päť minút pred koncom Mateo Kovačič.

Viac o téme: Real Madrid Gareth Bale
  • Zdroj: športky