VIDEO Ani jubilejný 150. gól Agüera nestačil: Middlesbrough v nadstavení zarmútil Manchester

Pep GuardiolaPep Guardiola Zdroj: SITA

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City remizovali v sobotňajšom zápase 11. kola anglickej Premier League s Middlesbrough 1:1. Ziskom bodu si priebežne poistili vedie v súťaži, ale predstihnúť ich môže hneď trojica tímov. Prvým môže byť londýnska FC Chelsea, ktorá od 18.30 h hostí Everton.

City poslal do vedenia krátko pred polčasovou prestávkou Sergio Agüero. Pre Argentínčana to bol jubilejný 150. gól v drese MCFC, potreboval na to 223 zápasov vo všetkých súťažiach. Domáci však o výhru v samom závere prišli, keď v nadstavenom čase vyrovnal Marten de Roon.

Bournemouth - Sunderland 1:2 (1:1)
Góly: 11. Gosling - 33. Anichebe, 74. Defoe (z 11 m). ČK: 59. Pienaar (Sunderland)

Burnley - Crystal Palace 3:2 (2:0)
Góly: 2. Vokes, 14. Gudmundsson, 90.+ Barnes - 60. Wickham, 81. Benteke (z 11 m)

Manchester City - Middlesbrough 1:1 (1:0)
Góly: 43. Agüero - 90.+ de Roon

West Ham - Stoke 1:1 (0:0)
Góly: 65. Antonio - 75. Krkič

Viac o téme: Pep Guardiola Sergio Agüero Manchester City FC FC Middlesbrough