VIDEO To je ale bojovník: Hrdinom zápasu sa stal aj s tridsiatimi stehmi na hlave!

Matta Calverta trafil puk do hlavyMatta Calverta trafil puk do hlavy Zdroj: Twitter

COLUMBUS - Nový klubový rekord vytvorili hokejisti Columbusu, ktorí zdolali 4:2 New York Rangers a vyhrali siedme stretnutie v rade na domácom ľade. Rozhodujúci gól na 3:2 strelil v 52. minúte vo vlastnom oslabení Matt Calvert.

V polovici druhej tretiny pritom utrpel tržnú ranu na hlave po strele súperovho obrancu Nicka Holdena, ktorú muselo spraviť zhruba tridsať stehov. Statočný útočník sa však v tretej tretine vrátil na ľad a s obväzom pod helmou sa stal hrdinom večera.

Mohlo by vás zaujať: Päťstogólová legenda NHL Marián Hossa: Pozrite si video s najparádnejšími momentami jeho kariéry

"Keď sa niečo také stane, človeka pohltia emócie. Bol som plný adrenalínu," povedal Calvert, ktorý prekonal Lundqvista pri úniku dvoch na jedného. "V poslednej dobe sa mi strelecky veľmi nedarilo, takže bolo skvelé vidieť puk konečne v sieti," radoval sa Calvert. "Akurát manželke sa asi nebude veľmi páčiť tá jazva na hlave. Je fakt veľká."

Viac o téme: Columbus Blue Jackets Matt Calvert