VIDEO Weiss v Katare opäť za hrdinu: Slovenský reprezentant zariadil výhru na pôde lídra!

Vladimír Weiss rozhodol o výhre na pôde lídra súťaže Vladimír Weiss rozhodol o výhre na pôde lídra súťaže Zdroj: twitter.com/ALGHARAFACLUB

DAUHA - Slovenský futbalový krídelník Vladimír Weiss mladší strelil víťazný gól Al-Gharafy na ihrisku lídra súťaže Al-Jaish v štvrtkovom stretnutí 12. kola najvyššej katarskej dlhodobej súťaže.

Dvadsaťsedemročný reprezentant premenil v 78. minúte pokutový kop a pripísal si už deviaty zásah v ročníku 2016/2017, šiesty z bieleho bodu. Weiss ml. odohral 83 minút, keď ho vystriedal Bilal Mohammed. Hostia triumfovali 2:1 a s 23 bodmi figurujú na štvrtom mieste v 14-člennom pelotóne Stars League, na svojho štvrtkového súpera strácajú päť bodov.

Al Jaish - Al Gharafa 1:2 (0:1)
Góly: 66. Rašidov - 25. Németh, 78. WEISS (z 11 m)