VIDEO Neymar konečne zlomil príšernú kliatbu: Pôst trval viac ako 1000 minút!

Neymar premieňa pokutový kop BarcelonyNeymar premieňa pokutový kop Barcelony Zdroj: SITA

BARCELONA - Nevídané strelecké suchoty konečne ukončil brazílsky futbalista Neymar, a to v stredajšom odvetnom zápase osemfinále španielskej pohárovej súťaže Copa del Rey. Zakončovateľ FC Barcelona sa gólom z pokutového kopu v úvode druhého polčasu podpísal pod víťazstvo 3:1 znamenajúce postup do ďalšieho kola a prelomil 1021 minút, teda približne 17 hodín trvajúci pôst bez presného zásahu v drese katalánskeho klubu.

Dvadsaťštyriročný Brazílčan neskóroval za "blaugranas" od 19. októbra, keď sa vtedy presadil v závere duelu skupinovej fázy Ligy majstrov proti Manchestru City (4:0). Na jeseň predĺžil zmluvu v Barcelone do 30. júna 2021.

Viac o téme: FC Barcelona Neymar