VIDEO Nedorosta chcel pomstiť brankár Brust: Od zákerného súpera ho musel odtlačiť rozhodca

Barry Brust chcel pomstiť zraneného NedorostaBarry Brust chcel pomstiť zraneného Nedorosta Zdroj: hcslovan.sk

BRATISLAVA - Získané dva body, po ktorých v kabíne nikto nežiaril šťastím. Aj tak by sa dal opísať zápas medzi domácim Slovanom Bratislava a Jekaterinburgom. V stredu síce všetky body zostali doma, lenže cena bola príliš vysoká. Súper hral poriadne tvrdo a už tak doráňaný káder Slovana obral o dve obrovské opory.

Po zlomenine sa sezóna končí pre Mareka Ďalogu, zatiaľ čo Václav Nedorost má ťažký otras mozgu, a hoci sa hovorí, že by sa pred koncom sezóny mohol vrátiť, takéto zranenia už v histórii neraz ukončili celú kariéru.

34-ročného českého útočníka nešetrným spôsobom zostrelil Anatolij Golyšev, ktorý dostal od rozhodcov trest na päť minút + vylúčenie do konca zápasu. Slovan následnú presilovku využil na vyrovnanie stavu. V poslednej minúte rozvlnil sieť Chipchura. Slovanu sa podarilo v samom závere skórovať už v druhom zápase v rade. Proti Vladivostoku sa to podarilo Taffemu, ktorý uzavrel skóre na 3:2.

Zraneného Nedorosta sa okamžite zastal brankár Barry Brust, ktorý má výbušnú povahu a keď videl, čo sa stalo, neváhal ani minútu. Rozhodca odprevádzal Golyševa z ľadovej plochy, keď mu ešte Brust adresoval pár "príjemných" slov a ak by ho rozhodca neodtlačil, možno by mu to vysvetlil aj ručne-stručne.

Viac o téme: HC Slovan Bratislava Barry Brust Václav Nedorost
  • Zdroj: športky