VIDEO FC Turín premrhal sľubný náskok: AC Miláno vybojovalo remízu za päť minút

Andrea Belotti (v tmavom) a Ignazio Abate v súboji o loptuAndrea Belotti (v tmavom) a Ignazio Abate v súboji o loptu Zdroj: SITA

TURÍN - Futbalisti AC Miláno si odniesli z trávnika FC Turín bod za remízu 2:2 v pondelkovom zápase 20. kola talianskej Serie A.

V zápase rozdielnych polčasov viedi domáci po góloch Andreu Belottiho a Marca Benassiho už v 26. min 2:0.

Po zmene strán rovnako v rozpätí piatich minút hostia vyrovnali gólmi Andreu Bertolacciho a Carlosa Baccu z pokutového kopu.

Slovenský reprezentant Juraj Kucka (AC Miláno) sa na trávniku objavil v 74. min, keď vystriedal Andreu Bertolacciho.

FC Turín - AC Miláno 2:2 (2:0)
Góly: 21. Belotti, 26. Benassi - 55. Bertolacci, 60. Bacca (z pokut. kopu), ČK: 89. Romagnoli (AC Miláno)