Bývalý hráč Slovana si ho vychutnal: VIDEO obrovského kiksu brankárskeho babráka!

Richard LásikRichard Lásik

BRATISLAVA - Slovenský futbalista a niekdajší hráč bratislavského Slovana Richard Lásik (24) gólom prispel k remíze jeho Avellina s Entellou 2:2. Stalo sa tak v sobotňajšom domácom stretnutí 23. kola druhej najvyššej talianskej súťaže Serie B.

Aktuálne štrnásty tím Serie B potešil domácich fanúšikov, keď sa už v 27. minúte dostal do vedenia. Skóre duelu otvoril práve odchovanec Slovana Lásik, ktorý využil obrovskú chybu hosťujúceho brankára Alessandra Iacobucciho. Ten veľmi neobratne vyhodil loptu pred šestnástku, kde sa jej pohotovo zmocnil Lásik a lobom pohodlne poslal svoj tím do vedenia.

Gól Slováka však napokon domácim na triumf nestačil, v 86. minúte zásahom na 2:2 aspoň bod pre Avellino zariadil Moretti. Pre Lásika bol gól len druhým v drese talianskeho zamestnávateľa, ten prvý strelil v októbri uplynulého roku proti Ternane, keď rozhodol o najtesnejšom triumfe svojho tímu.

Viac o téme: Richard Lásik Entella U.S. Avellino 1912
  • Zdroj: športky