FOTO Ženský tenis je plný lesbičiek: Ruská tenistka na rovinu odhalila konkrétne mená!

Johanna Larssonová, Carla Suárezová Navarrová a Francesca Schiavoneová sú podľa ruskej tenistky lesbičky
Johanna Larssonová, Carla Suárezová Navarrová a Francesca Schiavoneová sú podľa ruskej tenistky lesbičky

BRATISLAVA - Bývalá ruská tenistka Jekaterina Byčkovová si zaspomínala na svoje časy prežité na kurtoch. S odstupom času otvorene priznala, že jej v tenise najviac vadili homosexuálne orientované športovkyne.

Niekdajšia 66. hráčska sveta prezradila, že sa jej protivilo zdieľať  šatňu s hráčkami, ktoré mali inú sexuálnu orientáciu: "Cítila som sa veľmi nepríjemne, keď som musela byť s nimi v šatni. Dovolím si tvrdiť, že až desať percent tenistiek sú lesby. Už počas mojej kariéry ich boli plné šatne."
 
"Nikdy sa nič vážne nestalo, ale bol to hnusný pocit. Hlavne keď na vás pozerali. Bolo mi jedno kto s kým spí, ale nechcela som byť s nimi v jednej šatni. Deliť sa o spoločné sprchy. Podľa mňa by mali mať oddelené šatne." povedala Byčkovová, ktorá v súčasnosti pracuje ako televízna komentátorka.
 
31-ročná Ruska nemala problém vymenovať konkrétne mená tenistiek, ktoré mali partnerky rovnakého pohlavia.
 
"Francesca Schiavoneová, Johanna Larssonová, Rennae Stubbsová, Lisa Raymondová, či Eleni Daniilidouová. Casey Dellacquová má dokonca so svojou priateľkou dieťa. Taká Carla Suárezová Navarrová bez problémov chodila na turnaje s nejakou mladou tenistkou. Podľa mňa ich bolo viac ako štyridsať," dodala Byčkovová.

Tagy: Francesca Schiavoneová Jakaterina Byčkovová Johanna Larssonová Rennae Stubbsová

Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA