Futbaloví mladíci nádejný výsledok neudržali: Devätnástka v Španielsku nestačila na Portugalsko

Devätnástka na zraze v Senci pred odletom do Španielska Devätnástka na zraze v Senci pred odletom do Španielska Zdroj: Facebook - Slovenský futbalový zväz

LA MANGA - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov prehrala v piatok na medzinárodnom turnaji v La Mange s portugalskými rovesníkmi 0:3. Po bezgólovom prvom polčase inkasovala trikrát od 62. do 82. minúty.

Zverenci Milana Malatinského sa v španielskom stredisku stretnú ešte s vrstovníkmi z Nórska (nedeľa 12. februára o 16.00 h) a Írska (utorok 14. februára o 13.00 h). Všetci traja súperi sú účastníci druhej fázy kvalifikácie ME 2017 tejto vekovej kategórie v Gruzínsku. V nej sa o postup na finálový turnaj pobijú aj mladí Slováci, na ktorých čaká júlový kvalifikačný miniturnaj s domácim Nemeckom, Srbskom a Cyprom.

Slovensko 19 - Portugalsko 19 0:3 (0:0)
Góly: 62. Marques, 68. Leao, 82. Pereira Queiros