VIDEO V NHL sa diali nevídané veci: Hráč sa pustil hokejkou do rozhodcu!

Antoine Vermette sekol rozhodcu hokejkou do nohyAntoine Vermette sekol rozhodcu hokejkou do nohy

MINNESOTA - Súboj dvoch elitných tímov bol poriadne napínavý. S pribúdajúcim časom sa napätie stupňovalo, čo nie každý ustál. Pár minút pred koncom si jeden z hráčov vybil svoju frustráciu na rozhodcovi, ktorý mu podľa neho uškodil.

34-ročný center Antoine Vermette má s NHL bohaté skúsenosti, no napriek tomu si nedokázal udržať nervy na uzde. V tretej tretine, keď jeho tím Anaheim Ducks viedol 1:0, sa postavil na vhadzovanie, ktoré kuriózne prehral. Najskôr bol na situáciu pripravený, potom vak zdvihol hokejku a presne vtedy vhodil rozhodca puk do hry. Vermette nemal šancu vyhrať. Zostal sa iba neveriacky pozerať na odchádzajúceho rozhodcu a dožadoval sa opakovaného buly. Keď sa mu však rozhodca otočil chrbtom, neváhal použiť násilie. Pomerne veľkou silu ho sekol hokejkou zozadu do nohy. Exces sa nemohol skončiť ničím iným ako vykázaním hráča do konca zápasu.

Stav stretnutia to neovplyvnilo. Minnesota na vlastnom ľade podľahla Anaheimu 0:1.

Viac o téme: Minnesota Wild Anaheim Ducks Antoine Vermette
  • Zdroj: športky