Ronaldo gól nedal, ale divákov aj tak dostal do varu: VIDEO superparádičky klenotu Realu!

Cristiano Ronaldo v zápase proti EspanyoluCristiano Ronaldo v zápase proti Espanyolu Zdroj: SITA

MADRID - Aktuálny španielsky líder Real Madrid nezaváhal v domácom ligovom súboji, keď si doma poradil s Espaňolom Barcelona 2:0. Na ihrisku samozrejme nechýbal najväčší domáci klenot Cristiano Ronaldo, ktorý tentokrát síce vyšiel strelecky naprázdno, ale na San Bernábeu aj tak zažiaril.

Ronaldo opäť raz potvrdil, že je len veľmi náročné ho ubrániť. Tentokrát sa o tom presvedčil David López z Espaňolu, ktorému portugalský kanonier po technickej parádičke v 27. minúte zápasu nasadil ukážkové jasličky.

Technická paráda samozrejme ohúrila tak komentátora ako aj divákov na tribúnach. Do duelu zasiahol po trojmesačnej pauze zavinenej zranením aj waleský krídelník Gareth Bale, ktorý naskočil na ihrisko v 71. minúte a o dvanásť minút eskôr si osladil návrat gólom. Prvý zásah Bieleho baletu strelil v 33. minúte Álvaro Morata.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Espaňol Barcelona Real Madrid CF
  • Zdroj: športky