Petrohrad a Jaroslavľ rozstrieľali svojich súperov, obrovská dráma na ľade CSKA

SKA Petrohrad zvíťazil aj v druhom domácom zápaseSKA Petrohrad zvíťazil aj v druhom domácom zápase Zdroj: ska.ru

MOSKVA - Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili vo štvrtkovom druhom zápase 1. kola play off Západnej konferencie KHL na domácom ľade nad Viťazom Podolsk vysoko 7:2 a v sérii vedú 2:0.

Rovnakým výsledkom sa skončil aj duel Lokomotivu Jaroslavľ, ktorý zdolal Dinamo Minsk a v sérii vedie taktiež 2:0. Aj druhý duel medzi moskovským Dinamom a Torpedom Nižnij Novgorod sa skončil až po predĺžení. Na rozdiel od prvého zápasu, vo štvrtok stačilo domácemu Dinamu na triumf jedno predĺženie, keď víťazný gól na 3:2 strelil v 62. minúte Kuteikin.

Víťaz základnej časti CSKA Moskva zdolal na svojom ľade Jokerit Helsinki 2:1 po predĺžení a v sérii vedie 2:0.

ZÁPADNÁ KONFERENCIA - štvrťfinále - druhé zápasy (hrá sa na štyri víťazstvá)

Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Minsk 7:2 (1:0, 4:0, 2:2) - stav série 2:0
Góly: 41. a 43. Loktionov, 8. S. Kronwall, 27. Ilienko, 34. Nakládal, 35. Averin, 40. Lugin - 44. Korobov, 53. Ellison

SKA Petrohrad - Viťaz Podoľsk 7:2 (2:0, 3:1, 2:1) - stav série 2:0
Góly: 6. a 28. Ketov, 18. Dadonov, 34. Daciuk, 37. Koskiranta, 47. Hersley, 55. Kovaľčuk - 39. Švec-Rogovoj, 54. Jeřábek

Dinamo Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod 3:2 po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0) - stav série 2:0
Góly: 14. A. Fiodorov, 17. Hietanen, 62. Kutejkin - 22. Mozer, 52. A. Frolov

CSKA Moskva - Jokerit Helsinki 2:1 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0) - stav série 2:0
Góly: 26. Mamin, 72. Andronov - 44. Huhtala

Viac o téme: SKA Petrohrad CSKA Moskva