VIDEO Takýto náhodný gól nevymyslíte: Futbalistom Newcastlu vystrelil tri body!

Hráči Newcastlu United oslavujú gólHráči Newcastlu United oslavujú gól Zdroj: nufc.co.uk

BRIGHTON - V 28. kole anglickej Championship boli diváci svedkami veľmi kuriózneho gólu. Postarali sa o neho futbalisti Newcastlu United, ktorí bojujú o návrat do prestížnej Premier League.

"Straky" zavítali na ihrisko Brightonu City, kde už v 14 minúte hry prehrávali po premenenej penalte Glenna Murraya 1:0. Vyrovnanie prišlo až v 82. minúte zápasu, keď sa Mohamed Diame postaral o veľmi kuriózny gól.

Predchádzal mu nevydarený strelecký pokus jeho spoluhráča. Ten síce loptu dobre netrafil, ale následné odrazy ako na biliardovom stole skončili až v bráne domáceho brankára. Newcastle tak vyrovnal na 1:1 a v 89. minúte vďaka Pérezovi rozhodol o dôležitej výhre 1:2.

Viac o téme: Mohamed Diame Glenn Murray Newcastle United CF Brighton City CF
  • Zdroj: športky