FOTO Stoch prežíva najkrajšie obdobie: Životná láska mu porodila synčeka!

Miroslav Stoch
Miroslav Stoch

BRATISLAVA/ISTANBUL - Slovenský reprezentant Miroslav Stoch má dôvod na obrovskú radosť. Už dlhšiu dobu tvorí pár s českou modelkou Paulou Bedžetiovou a tá mu teraz porodila prvého potomka.

S radostnou novinou sa dvadsaťsedemročný futbalista pochválil na sociálnych sieťach, kde zverejnil fotku s priateľkou aj novorodencom. "Vitaj na tomto šialenom svete syn môj. Ocko ťa veľmi ľúbi!" pridal k príspevku. Meno synčeka však svetu ešte zamilovaný pár neoznámil.


Stoch bol oporou českej kráske aj pri samotnom pôrode, keďže pridal fotografiu v nemocničnom oblečení.

Hráč Fenerbahce Istanbul pomerne často pridáva na svoj instagramový profil spoločné fotografie so svojou polovičkou. Minulý rok sa s Paulou aj zasnúbili. Môžeme tak očakávať, že po dieťatku bude nasledovať veľkolepá svadba.

V drese slovenskej reprezentácie sa naposledy predstavil 11. júna 2016 - v 83. minúte nahradil Vladimíra Weissa mladšieho počas súboja proti Walesu (1:2) v Bordeaux na ME vo Francúzsku. Po európskom šampionáte a konflikte s trénerom Jánom Kozákom sa neobjavuje v reprezentačnom kádri. Za národné mužstvo odohral 55 stretnutí, strelil 6 gólov vrátane víťazného žilinského do siete Španielska (2:1) v úspešnej kvalifikácii ME 2016. 


Tagy: Miroslav Stoch Paula Bedžetiová

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
Facebook - Miroslav Stoch

DISKUSIA