Hviezdny Ronaldo mal znásilniť ženu: Tučná suma za mlčanie!

Hráč Realu Madrid Cristiano Ronaldo
Hráč Realu Madrid Cristiano Ronaldo

BRATISLAVA - Nemecký týždenník Der Spiegel rozpútal v posledných dňoch veľkú mediálnu bublinu, podľa ktorej mal hviezdny futbalista Cristiano Ronaldo v roku 2009 znásilniť nemenovanú Američanku.

Informácie Der Spiegel tvrdia, že najlepší futbalista planéty mal v roku 2009 počas letnej dovolenky v americkom Las Vegas znásilniť v hoteli Palms Place ženu. Celý incident sa mal odohrať len dva dni po Ronaldovom prestupe z Manchestru United do Realu Madrid.
 
Znásilnená žena mala celý skutok nahlásiť nevadskej polícii, ktorá začala vyšetrovanie. Po siedmich mesiacoch od udalosti sa mal portugalský futbalista s poškodenou Američankou mimosúdne vyrovnať.
 
Ronaldo mal žene vyplatiť vyše 260-tisíc eur a súčasťou dohody malo byť aj zničenie všetkých materiálov, ktoré by jeho údajný prehrešok dokazovali. Samotný futbalista obvinenia Der Spiegelu rázne odmieta. Španielske média priniesli aj vyjadrenie jeho zástupcu Johannesa Kreileho: "Nič také sa nestalo, je to výmysel. Všetko je to založené na neexistujúcom liste, ktorý mala žena poslať Cristianovi Ronaldovi. On ho nikdy nevidel a všetky dokumenty s tým spojené nie sú podpísané. Sú len označené rôznymi kódmi a rovnako aj emaily nie sú ničím podložené."
 
Ronaldov advokát zároveň prehlásil, že na základe týchto nepradivých obvinení je Cristiano Ronaldo pripravený nemecký týždenník žalovať.

Tagy: Cristiano Ronaldo Real Madrid

Zdroj:
športky
Foto:
TASR

DISKUSIA