FOTO Ronaldo odpovedá na špekulácie: Niekedy je najlepšou odpoveďou...

Cristiano Ronaldo na tréningu Portugalska
Cristiano Ronaldo na tréningu Portugalska

BRATISLAVA - Koncom týždňa sa v portugalských médiach začali šíriť špekulácie o údajnom letnom odchode hviezdneho Cristiana Ronalda z Realu Madrid. Podľa správ denníka A Bola mal Portugalčan informovať prezidenta klubu Florentina Péreza o svojom zámere odísť zo Španielska.

Za týmto šokojúcim rozhodnutím má byť neustála kritika na Ronalda zo strany španielskych médií a fanúšikov bieleho baletu, ktorý podľa jeho názoru nedokážu oceniť jeho ohromý prínos pre tím. Najnovšie sa mala prevaliť aféra s daňovými podvodmi, ktorých sa mal 32-ročný kanonier dopustiť ešte v rokoch 2011 až 2014. 
 
Samotný Ronaldo sa momentálne nachádza v ruskom Petrohrade, kde bude s národným tímom Portugalska bojovať o Pohár konfederácií FIFA vo futbale, ktorý je zároveň generálkou pre budúcoročné majstrovstvá sveta v tejto krajine. Cristiano prostredníctvom sociálnej sieti poslal futbalovej verejnosti odkaz v podobe fotografie, na ktorej naznačil, aby všetky nepotvrdené špekulácie na jeho osobu stíchli: "Niekedy je najlepšou odpoveďou byť ticho."
 

Tagy: Cristiano Ronaldo Real Madrid CF

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
Facebook - Cristiano Ronaldo; Instagram - Cristiano Ronaldo

DISKUSIA