FOTO To je ale postavička: Majsterkou Slovenska nádherná Listopadová

Katarína Listopadová
Katarína Listopadová

BRATISLAVA - Katarína Listopadová triumfovala na letných MSR v plávaní na bratislavských Pasienkoch v disciplíne 100 m znak časom 1:01,78 a zaplávala tak B-limit na svetový šampionát.

Slovenská kráľovna na 100 m znak Katarína Listopadová patrí medzi najkrajšie slovenské športovkyne. Svoju dokonalú postavu neukazuje naša olympionička len v bazéne ale aj na sociálnych sietiach a fotkami v plavkách dokáže pohladiť oko nejedného fanúšika. 

 

 

 

 

 

Aj v posledný deň letných majstrovstiev Slovenska seniorov a juniorov v plávaní v dlhom bazéne na bratislavských Pasienkoch padol juniorský rekord. Nové národné maximum v tejto kategórii zaplávala na 200 m voľný spôsob Martina Cibulková, ktorej výsledný čas bol 2:05,73.

Spomedzi slovenskej seniorskej plaveckej elity zaujal Marek Botík na 50-metrovej prsiarskej trati, kde zdolal Tomáša Klobučníka. Na 200 m voľný spôsob si víťazstvo postrážil olympionik z Ria de Janeira Richard Nagy. Motýľkarska stovka sa stala korisťou Adama Halasa. Andrea Podmaníková bola najrýchlejšia aj na 50-metrovej prsiarskej trati.


Tagy: Katarína Listopadová

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
instagram.com/katarina_listopadova/

DISKUSIA