Český cyklista sa vysmieva z Cavendisha a komisárov: FOTO Sagan, ty bastard!

Leopold König
Leopold König

VITTEL – Peter Sagan musel nedobrovoľne skončiť po 4. etape Tour de France po prísnom verdikte rozhodcovskej komisie. Celá kauza rezonuje aj s odstupom niekoľkých dní a povedzme si otvorene, ešte aj dlho bude.

Peter Sagan sa v šprintérskej koncovke vo Vitteli dostal do kontaktu s Markom Cavendishom, čo rezultovalo v pád britského cyklistu, ktorý napokon skončil so zlomenou pravou lopatkou a musel odstúpiť. Komisári za to Sagana vylúčili z podujatia.

Saganov tímový kolega z Bora-Hansgrohe Leopold König (29) poňal celú situáciu v odlišnom svetle. Na sociálnej sieti totiž zverejnil fotku, ktorá vás prekvapí!

Český cyklista to zobral s humorom a na paškál si zobral Cavendisha, ktorému sa na Facebooku otvorene vysmieva. Leopold König týmto príspevkom vyjadruje plnú podporu Tourminátorovi a kritizuje rozhodnutie o vylúčení Sagana z pelotónu.

„Tajný záznam, ktorý videli len komisári na Tour de France unikol! Po tomto sa nedivím, že Peťo ide domov,“ napísal König. „Sagan, ty bastard! Dostali sme ťa! Tvoja jury…,“ dodal na záver.


Tagy: Peter Sagan Mark Cavendish Leopold König

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook Leopold König

DISKUSIA