Veľká vzpruha pre tím Pepa Guardiolu: Nemecký reprezentant sa vracia do zostavy Manchestru City

Ilkay GundoganIlkay Gundogan Zdroj: SITA

MANCHESTER - Nemecký futbalový reprezentant Ilkay Gündogan sa po osemmesačnej prestávke vrátil na trávnik. V prípravnom zápase Manchestru City v Španielsku proti klubu FC Girona, ktorý sa skončil víťazstvom nováčika La Ligy 1:0, prišiel ako striedajúci hráč na ihrisko na posledných dvadsať minút hry.

Dvadsaťšesťročný stredopoliar Manchestru City si 14. decembra 2016 v dueli anglickej Premier League proti Watfordu (2:0) v závere prvého polčasu roztrhol kolenné väzy. Gündogan je 20-násobný nemecký reprezentant. Hráčom City sa stal vlani v lete, keď prestúpil z Borussie Dortmund. V najvyššej anglickej futbalovej súťaži doposiaľ nastúpil deväťkrát a strelil tri góly.

Viac o téme: Ilkay Gündogan Manchester City CF