VIDEO Dybala hetrikom zariadil víťazstvo Juventusu, Škriniar nechýbal pri výhre Interu

Paulo DybalaPaulo Dybala Zdroj: SITA

RÍM - Futbalisti turínskeho Juventusu zvíťazili v sobotňajšom súboji 2. kola talianskej Serie A na pôde FC Janov 4:2. Taliansky šampión prehrával už v 7. minúte 0:2, ale ešte do polčasu vyrovnal argentínsky útočník "starej dámy" Paulo Dybala.

V druhom polčase o triumfe hostí rozhodli kolumbijský stredopoliar Juan Cuadrado a hetrik zavŕšil Dybala.

Inter Miláno vyhral na pôde vicemajstra AS Rím 3:1, keď na prvopolčasový gól Edina Džeka odpovedal v druhom dejstve dvoma presnými zásahmi argentínsky útočník Mauro Icardi. Skóre uzavrel Matias Vecino. V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentant Milan Škriniar. Inter vyhral oba prvé súboje v Serii A v tejto sezóne.

Góly:
1. Pjanič (vlastný), 7. Galabinov (z 11 m) - 14., 45.+4 a 90.+2 Dybala (druhý z 11 m), 62. Cuadrado

Viac o téme: Juventus Turín FC Janov Paulo Dybala