FOTO Anglický futbalista zažil neuveriteľný večer: Najoriginálnejší hetrik v histórii!

Ryan Colclough Ryan Colclough Zdroj: wiganathletic.com

WIGAN - Tak trochu iný hetrik zaznamenal v utorok útočník Ryan Colclough z Wiganu.

Futbalista druholigového anglického klubu dal najprv v zápase s Doncasterom dva góly, potom však v 60. minúte striedal a ešte v drese odišiel do pôrodnice za manželkou, aby stihol narodenie syna.

Pôrodná asistentka pritom ešte v deň zápasu Colcloughovi povedala, že pôrod nastane najskôr za niekoľko dní. Dvadsaťdvaročný útočník preto proti Doncasteru nastúpil a v nadstavení prvého polčasu sa postaral o druhý gól Wiganu. Cez prestávku sa dozvedel, že manželka začala rodiť, ale aj tak sa vrátil na ihrisko a v 58. minúte zvýšil na 3:0.

Až potom ho tréner vystriedal. "Bol som myšlienkami niekde inde, ale išiel som na ihrisko a dal som gól. Pozrel som sa na kouča a ten povedal, že teraz už ma vystrieda," uviedol Colclough. "Bežal som do šatne, vzal som si kľúče od auta a telefón a išiel do nemocnice," dodal.

Viac o téme: Ryan Colclough Wigan Athletic FC