VIDEO CSKA Moskva vystrašil United, Bazilej podčiarkol katastrofu Benficy

Na snímke tretí zľava hráč Bazileja Mohamed Elyounoussi strieľa úvodný gólNa snímke tretí zľava hráč Bazileja Mohamed Elyounoussi strieľa úvodný gól Zdroj: TASR

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United si zahrajú osemfinále Ligy majstrov 2017/2018. Postup z A-skupiny spečatili v utorok po domácej výhre 2:1 nad CSKA Moskva. "Červení diabli" prehrávali po prvom polčase na domácom štadióne s CSKA Moskva, ktorý ešte držal nádej na postup, 0:1 gólom Alana Dzagojeva, no v druhom potvrdili svoju pozičnú i streleckú prevahu a v rozpätí dvoch minút otočili. O góly sa postarali Romelu Lukaku a Marcus Rashford.

Ako druhý postúpil z A-čka Bazilej, ktorý vyhrali v Lisabone 2:0. Benfica tak nezískala v skupine ani bod a strelila len jeden gól. CSKA si na jar zahrá v Európskej lige.

Manchester United - CSKA Moskva 2:1 (0:1)
Góly: 64. Lukaku, 66. Rashford - 45. Dzagojev

Benfica Lisabon - FC Bazilej 0:2 (0:1)
Góly: 5. Elyounoussi, 65. Oberlin

Viac o téme: Manchester United CSKA Moskva Benfica Lisabon FC Bazilej