VIDEO Tentoraz určite nesimuloval: Cristiano Ronaldo strelil gól a skončil zaliaty krvou!

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: SITA

MADRID - Futbalisti Realu Madrid uspeli v nedeľnom domácom stretnutí 20. kola najvyššej španielskej súťaže nad Deportivom La Coruna 7:1. Od 23. minúty síce prehrávali 0:1, ale v zostávajúcom čase rozhodli o svojom vysokom víťazstve po dvoch góloch Nacha, Garetha Balea aj Cristiana Ronalda a jednom presnom zásahu Luku Modriča. Real si pripísal prvé ligové víťazstvo od 9. decembra.

Skvelý zápas odohral aj Cristiano Ronaldo, ktorý v závere strelil dva góly. Zápas však nedokončil, pri druhom presnom zásahu v 84. minúte inkasoval tvrdý úder kopačkou od Fabiana Schära priamo do hlavy. Okamžite sa zvalil na zem a tvár mu zaliala krv. Po tomto zákroku radšej z duelu odstúpil. CR7 utrpel vážny šrám na svojom imidži, čo dokumentoval aj jeho pohľad do mobilu priamo na ihrisku a krútenie hlavou.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Real Madrid Deportivo La Coruňa
  • Zdroj: TASR, športky