VIDEO AS Rím si proti bezradnému nováčikovi schuti zastrieľal: Hviezdil dvojgólový Under!

Kostas Manolas bojuje s GuilhermemKostas Manolas bojuje s Guilhermem Zdroj: SITA/AP/Claudio Peri

RÍM - Futbalisti rímskeho AS si poradili bez problémov s nováčikom z Beneventa pomerom 5:2. Skóre zápasu síce otvorili hosťujúci futbalisti, a to v 7. minúte zaslúhou Guilhermeho, domáci sa včas spamätali a nepripustili drámu.

Do polčasového hvizdu stihol vyrovnať stopér Fazio, v tom druhom sa naplno rozbehla šou Rimanov. Najskôr udrel Edin Džeko, potom sa trafil hneď dvakrát 20-ročný Turek Cengiz Under.

Výsledok skorigoval Brignola, ale posledné slovo mal Defrel s premenenou penaltou. Debut za Benevento si odkrútil francúzsky obranca Bacary Sagna, ktorý sa mu upísal do konca prebiehajúcej sezóny.

Sassuolo - Cagliari 0:0

Chievo Verona - FC Janov 0:1 (0:0)
Gól: 90. Laxalt

Sampdoria Janov - Hellas Verona 2:0 (0:0)
Góly: 50. Barreto, 85. Quagliarella (z pok. kopu)
Michal Tomič (Sampdoria) bol na lavičke náhradníkov.

FC Turín - Udinese 2:0 (1:0)
Góly: 32. N'Koulou, 66. Belotti

AS Rím - Benevento 5:2 (1:1)
Góly: 62. a 75. C. Ünder, 26. Fazio, 59. Džeko, 90.+ Defrel (z pok. kopu) - 7. Guilherme, 76. Brignola

Viac o téme: AS Rím Benevento
  • Zdroj: športky, SITA