VIDEO Celta bez Lobotku a Mazáňa zažila divokú prestrelku, zakopnutie FC Sevilla

Iago Aspas v súboji o loptuIago Aspas v súboji o loptu Zdroj: rccelta.es

SEVILLA - Tím Celta Vigo bez dvojice slovenských futbalistov Stanislava Lobotku a Róberta Mazáňa remizoval na pôde Betisu Sevilla 3:3 v nedeľňajšom stretnutí 11. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy. Domáci viedli už 2:0, no Celta dokázala v rozpätí 21 minút otočiť na 3:2 vo svoj prospech.

Konečnú podobu výsledku dal v 87. min Sergio Canales. Futbalisti FC Sevilla iba remizovali 0:0 na pôde San Sebastiánu a na lídra súťaže FC Barcelona strácajú štyri body rovnako ako Atlético Madrid a Alavés.

V nedeľňajšom zápase 11. kola španielskej La Ligy zvíťazili futbalisti Eibaru nad Alavésom 2:1. V nadstavenom čase rozhodol o zisku troch bodov pre domáci tím senegalský stredopoliar Pape Diop.

Villarreal nevyhral už v piatom ligovom dueli za sebou, v nedeľu doma remizoval s Levante 1:1. Vlastný gól si dal v 77. minúte domáci obranca Ramiro Mori, o vyrovnanie sa postaral v tretej minúte nadstavenia Alfonso.

Eibar - Alavés 2:1 (0:1)
Góly: 69. J. Jordán, 90.+ P. Diop - 4. Manu García, ČK: 62. De Blasis - 24. R. Duarte

Villarreal - Levante 1:1 (0:0)
Góly: 90.+ Alfonso - 77. Mori (vlastný)

Huesca - Getafe 1:1 (0:0)
Góly: 50. Etxeita - 90.+ Molina

San Sebastián - FC Sevilla 0:0

Betis Sevilla - Celta Vigo 3:3 (1:0)
Góly: 33. Loren, 57. Junior Firpo, 87. Canales - 63. a 84. Maxi Gómez, 69. Méndez

Viac o téme: Stanislav Lobotka Iago Aspas Betis Sevilla Celta de Vigo