VIDEO Ďalší šok pre fanúšikov Interu: Škriniarov tím vybuchol s jasným outsiderom!

Henrique Dalbert (v modrom) a Riccardo Orsolini v súbojiHenrique Dalbert (v modrom) a Riccardo Orsolini v súboji Zdroj: SITA/AP Photo/Luca Bruno

MILÁNO - Inter Miláno doma prekvapivo nestačil na Bolognu a prehral 0:1. Jediný gól duelu strelil v 32. min paraguajský útočník Federico Santander. Slovenský obranca Interu Milan Škriniar odohral celý zápas.

Futbalisti AC Fiorentina remizovali v stretnutí 22. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A na ihrisku Udinese Calcio 1:1. Po bezgólovom prvom polčase sa ako prví v druhej polovici zápasu presadili domáci zásluhou dánskeho stredopoliara Jensa Larsena z 56. min.

O vyrovnanie sa o deväť minút neskôr postaral Edmilson Fernandes. Slovenský obranca z kádra "fialiek" Dávid Hancko presedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

AS Rím - AC Miláno 1:1 (0:1)
Góly: 48. Zaniolo - 25. Piatek

SPAL Ferrara - FC Turín 0:0
ČK: 65. N'Koulou (Turín) po 2. ŽK

FC Janov - Sassuolo 1:1 (1:1)
Góly: 41. Sanabria - 28. Djuričič

Udinese - Fiorentina 1:1 (0:0)
Góly: 56. Larsen - 65. Edmilson Fernandes