VIDEO Bitka o severný Londýn nemala víťaza: Aubameyang nedal v úplnom závere penaltu

Arsenal si delil body s TottenhamomArsenal si delil body s Tottenhamom Zdroj: TASR/AP Photo/Tim Ireland

LONDÝN - Futbalisti Tottenhamu Hotspur remizovali v sobotňajšom domácom stretnutí 29. kola anglickej Premier League s Arsenalom 1:1. Skóre londýnskeho derby otvoril v úvode zápasu hosťujúci Aaron Ramsey. "Kohúti" vyrovnali po zmene strán, keď v 74. minúte premenil pokutový kop Harry Kane.

Rovnakú príležitosť dostal v 90.+1 minúte duelu aj Arsenal - Pierre-Emerick Aubameyang sa však z bieleho bodu pomýlil. Tottenham si skomplikoval boj o titul, keď z uplynulých troch zápasov získal jediný bod a v tabuľke je tretí, o štyri body pred Arsenalom.

Tottenham Hotspur - Arsenal Londýn 1:1 (0:1)
Góly: 74. Kane (z 11 m) - 16. Ramsey, ČK: 90.+5 Torreira (Arsenal)

Viac o téme: Pierre-Emerick Aubameyang Tottenham Hotspur Arsenal FC