VIDEO Kapitán tímu sa pustil do bitky: Stačila jedna rana a išiel k zemi!

Kapitán Roman Josi sa pobil s Markom StonomKapitán Roman Josi sa pobil s Markom Stonom

LAS VEGAS - Bola to poriadna gólová prestrelka, ale to nebolo všetko. V zápase domácich Vegas Golden Knights s Nashvillom Predators videli fanúšikovia aj dve bitky. V jednej z nich sa predstavil kapitán hostí a v druhej Max Pacioretty, ktorý bol pred výmenou kapitánom Montrealu Canadiens.

Nashville viedol nad Vegas v 18. minúte 2:1, ale do konca prvého dejstva sa ešte stihla udiať zaujímavá pästná výmena. Ani nie minútu po druhom góle domácich sa pred brankárom Rinnem strhla bitka medzi Romanom Josim a útočiacim Markom Stonom. Po troche sácania a strkania obaja zhodili rukavice a pustili sa do bitky. Tá však netrvala dlho. Hoci mal spočiatku navrch vzrastovo menší Josi, stačil jeden úder a situácia sa otočila. Stone trafil svojho súpera do prilby, ktorá mu spôsobila krvavé zranenie na nose. Kapitán Predators sa porúčal na ľad a keď dvojicu oddelili rozhodcovia, so zakrvaveným dresom smeroval rovno do šatne.

Možno aj vďaka tomuto momentu sa podarilo hosťom otočiť nepriaznivý vývoj zápasu a napokon vyhrali vysoko 5:2. Poslednou bodkou zápasu bola bitka medzi Maxom Paciorettym a Danom Hamhuisom, ktorá sa udiala v 56. minúte. Dvojica si to nemohla poriadne "rozdať", pretože ich okamžite začali trhať od seba rozhodcovia, hoci obaja aktéri máchali päsťami.

Viac o téme: Nashville Predators Roman Josi Max Pacioretty Mark Stone Dan Hamhuis Vegas Golden Knights
  • Zdroj: športky